Strona: Szkolenie e-learningowe dla studentów Politechniki Rzeszowskiej / Biuro ds Osób z Niepełnosprawnościami - Politechnika Rzeszowska

Szkolenie e-learningowe dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

2023-09-27
szkolenie

W związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim 2023/2024,zapraszamy studentów pierwszych roczników do udziału w e-learningowym szkoleniu pt." Osoby z niepełnosprawnościami w środowisku akademickim".

Celem szkolenia jest podniesienie świadomości i zwiększenie wiedzy w tematyce osób z niepełnosprawnościami i osób ze szczególnymi potrzebami.

Zakres szkolenia obejmuje:

-informacje ogólne:definicje,terminologię

-elementy komunikacji interpersonalnej,przełamywanie barier w kontaktach z osobami z niepełnosprawnościami i osobami ze szczególnymi potrzebami,

savoir-vivre w kontakcie z koleżanką/kolegą z niepełnosprawnościami

-aktualne formy wsparcia dla studentów wdrożone na Politechnice Rzeszowskiej.

.