Strona: Kongres o okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością / Biuro ds Osób z Niepełnosprawnościami - Politechnika Rzeszowska

Kongres o okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością

2022-12-05
 Zaproszenie na Kongres - grafika

W dniu 3 grudnia 2022 roku mieliśmy przyjemność reprezentować Politechnikę Rzeszowską podczas Kongresu organizowanego w Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami,który odbył się  na Uniwersytecie Rzeszowskim.Organizatorami święta była Fundacja Optea, Pracujzdalnie.pl,oraz Uniwersytet Rzeszowski.Wystąpienie inauguracyjne wygłosiła Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak, pełnomocnik Rządu ds.Osób Niepełnosprawnych Paweł Wdówik oraz Rafał Kowalczyk Prezes Fundacji Optea.Kongres podzielono na cztery panele tematyczne podczas,których  specjaliści omawiali i dyskutowali na tematy istotne dla osób z niepełnosprawnościami.Uroczystość zakończył koncert.