Strona: Ankieta - student i doktorant z niepełnosprawnością w pandemii / Biuro ds Osób z Niepełnosprawnościami - Politechnika Rzeszowska

Ankieta - student i doktorant z niepełnosprawnością w pandemii

2020-05-13

Drodzy studenci i doktoranci!

Zespół Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zwraca się do Was z  uprzejmą prośbą o uzupełnienie formularza załączonego pod poniższym linkiem dotyczącego obecnej sytuacji wywołanej pandemią koronawirusa.

Badanie jest anonimowe, dobrowolne, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach praktycznych i naukowych. Po kliknięciu na link prosimy postępować zgodnie z instrukcją, wybierając w każdym pytaniu jedną odpowiedź lub odpowiadając na pytania otwarte. Czas potrzeby do uzupełnienia testu to 10-15 minut.

Dziękujemy za udział w badaniu!